Nutella-gate! Columbia students swipe pounds of popular spread from cafeteria
date:Mar 08, 2013
thinking caps on to work out the total cost of 100 pounds of Nutella, coming up with $5,000 per week.

They took the 100 pounds and used it as a hard fact in doing math on the Facebook page, Bailinson told the Times. I quickly commented, More than 100 pounds was a rough guess, I dont have the hard figures.

Reyes told CNN she reached out to Dunn for comment, but was unable to reach the dining director regarding the pricy crepe filling. I was told their policy is not to comment on numbers from d
4/9 next page prev page home page last page
go back |  refresh |  WAP home |  Web page version  | login
05/31 12:02